PrzejdĹş do treści

Aktualności

UCZNIOWIE Z JERZMANOWSKICH PODSTAWÓWEK POJADĄ NA ZIELONĄ SZKOŁĘ!

UCZNIOWIE Z JERZMANOWSKICH PODSTAWÓWEK POJADĄ NA ZIELONĄ SZKOŁĘ!

Niezapomniane wrażenia, mnóstwo miejsc do zwiedzenia, nadmorska plaża i inne atrakcje czekają na uczniów szkół Gminy Jerzmanowa tuż po wakacjach. 

Dzięki dużemu wsparciu udzielonemu przez Fundację KGHM Polska Miedź możliwa będzie realizacja projektu pn. „NAD MORZE PO ZDROWIE – Zielona Szkoła dla uczniów szkół podstawowych Gminy Jerzmanowa”. 

W tym roku z Zielonej Szkoły skorzystają wszyscy uczniowie klas IV i VI. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej skorzystają z wyjazdu w okresie 13 - 27 września 2017 r. Natomiast uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie wyjadą w terminie 22 września – 06 października 2017 r. Łącznie 141 uczniów naszych szkół skorzysta z 15- dniowych turnusów w nadmorskiej miejscowości Darłówko.

Projekt   oprócz niezapomnianych wrażeń i przygód ma zapewnić   dzieciom   przede wszystkim możliwość skorzystania z morskiego klimatu, rekreacji   ruchowej, zabiegów inhalacji   leczniczych oraz gimnastyki z rehabilitantką. 

Na tę chwilę wszystkim uczniom życzymy dalszych wspaniałych przygód wakacyjnych … do zobaczenia we wrześniu – Zielona Szkoła i kolejne przygody już na Was czekają.

<