PrzejdĹş do treści

Aktualności

Drodzy Mieszkańcy Gminy Jerzmanowa!

Drodzy Mieszkańcy Gminy Jerzmanowa!

Drodzy Mieszkańcy Gminy Jerzmanowa!

Na początku pragnę podziękować wszystkim, którzy tak licznie ( frekwencja 64% ) w dniu wczorajszym wzięli udział w drugiej turze wyborów. Szczególnie dziękuję tym, którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem i oddali na mnie swój głos. Dzięki tym głosom w sposób jednoznaczny wygrałem i zostałem wybrany wójtem na najbliższe 5 lat. Dziękuję także tym z Państwa, którzy nie zgadzając się z moją wizją rozwoju Gminy Jerzmanowa poparli mojego konkurenta. Szanuję Państwa decyzję.

Pragnę zapewnić wszystkich Państwa, że dołożę wszelkich starań, aby najbliższe lata były dla naszej Gminy latami dalszego dobrego rozwoju. Wierzę, że realizacja przedstawionego przeze mnie programu wyborczego, który zyskał akceptację poważnej większości z Państwa będzie tym co przyczyni się do podniesienia poziomu życia mieszkańców.

Bardzo dziękuję moim kandydatom na radnych za ich pracę i zaangażowanie w okresie całej kampanii wyborczej. Dziękuję także wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do tego zwycięstwa.

Serdecznie dziękuję za dziesiątki sms-ów i telefonów z gratulacjami i ciepłymi życzeniami. Dziękuję za zamieszczane posty i wiadomości prywatne z gratulacjami na facebooku.


Z wyrazami szacunku
Lesław Golba
Wójt Gminy Jerzmanowa

 

<